Holistic botanical oils and whole-plant organics for healthy skin and beauty. Naturally restoring the balance and harmony of skin. A gift of pure nature!

Almavera natural skincare shares researches and natural solutions from traditional use to scientific data to improve the condition, health and beauty of various skin conditions, based on thousands of years of herbal traditions and knowledge. Knowledge of plants and their holistic effects on the skin is constantly supplemented by various professional training courses, herbal books and article studies.

All Almavera natural skincare products and recommended skincare routine steps are focused on nourishing and supporting the skins microbiome, preserving beneficial bacteria on the skin as well as restoring and maintaining the health of the skin barrier and supporting skin’s own ability to heal and maintain itself!

The information on this website is not intended to diagnose, treat, cure, or prevent diseases; it is intended for educational purposes only. It is not meant to substitute for the advice provided by a physician or other medical professional. None of the statements on this site are a recommendations as to how to treat any particular disease or health-related condition. If you suspect you have a disease or health-related condition of any kind, you should contact your health care professional immediately. Almavera natural skincare shares research and natural solutions from traditional use to scientific data to improve the condition, health and beauty of various skin conditions, based on thousands of years of herbal traditions and knowledge. Knowledge of plants and their holistic effect on the skin is constantly being supplemented by various professional training courses, herbal books and research of scientific studies, and personal experience.

Please read all product packaging carefully and consult with a healthcare professional before if needed. We encourage to test any product before using for possible reactions. Discontinue use if skin irritation occurs due to intolerance to any of the ingredients. 

All products are packed in recyclable, reusable, sustainable, unique biophotonic Miron Violet glass packaging for highest product quality. Read more: https://www.mironglass.com/discover-violetglass.

Reuse this precious glass packaging for the storage of your own skincare ingredients or other natural materials!

__________________________________________

 

Almavera natural skincare ir daļa no holistiskas ādas kopšanas. Ādas veselībā un skaistumā arī ādas kopšanas rutīnai un līdzekļiem (to sastāvam) ir milzīga loma. Almavera natural skincare rūpīgi un atbildīgi izraudzīti, atlasīti 100% tīri, bioliģiski sertificētas izejvielu izcelsmes produkti nav kādi brīnumlīdzekļi, bet gan dabas dots atbalsts ādas iespējami pilnvērtīgai darbībai, atbalstot ādas veselībai tik būtisko mikrobiomu.

Ādas veselībā un skaistumā nenoliedzami tik pat svarīga loma ir uzturam. Par zarnu mikrofloras jeb mikrobioma milzu ietekmi uz imunitāti, smadzeņu darbību un pat uz ādas mikrobiomu un tās darbību, un otrādi, tiek radīti nu jau neskaitāmi zinātniski pierādījumi. Liela nozīme ir arī psihoemocionālajam stāvoklim, dvēseles labsajūtai, hormonālajam līdzsvaram, stresa apstākļiem mūsu ikdienā, dzīvesveidam un aktivitātēm, kā arī vides un laika apstākļu faktoriem, vides ekoloģismam.

Tomēr, kas attiecas uz ādas kopšanu rutīnu, kas ir mūsu laikmeta, īpaši sieviešu, neatņema sastāvdaļa, ar bieži vien “uzspiesto” milzīgo līdzekļu lietošanas “obligāto nepieciešamību”, pārmēru biežu lietošanu un nereti ļoti spēcīgu un laboratorijās sintezētu ķīmisku izejvielu līdzekļu biežu lietošanu, vienā brīdī tieši noved pie ādas dažādām problēmām – ādas mikrobioma un ādas aizsargbarjeras līdzsvara zuduma. Šis līdzsvara zudums var radīt gan ādas dehidrāciju vai pārmērīgu ādas tauku dziedzeru darbību, līdz ar to dažādus izsitumus, akni, gan radīt ādas nespēju aizsargāties pret apkārtējās vides dažādiem ietekmējošajiem faktoriem, kas noved arī pie pāragras ādas novecošanās utt.

Ja tiek lietoti ādas kopšanas līdzekļi, tiem būtu jāsniedz ādas harmoniskas darbības atbalsts, barībvielu pienesums, kas tik ļoti nepieciešams, lai tā būtu uzdevumu augstumos un spētu pati sevi maksimāli atjaunot, spēcīgi aizsargāt un būt veselīgi skaista. (Par vienkāršiem ikdienas soļiem ādas kopšanā tās labsajūtas un skaistuma uzturēšanā: https://almaveranaturals.com/2019/09/do-oils-hydrate-skin/).

Almavera natural skincare mērķis ir atklāt un dalīties ar zināšanām, ko augi var dot un ir devuši tūkstošiem gadu ilgā laika periodā ādas skaistumam un tās darbības dabīgajam atbalstam. Āda pati par sevi spēj parūpēties un pašatjaunoties! Mūsu uzdevums ir tikai tai nedaudz ikdienā piepalīdzēt, lai tā spētu būt veselīgi dabīgi skaista ik vienā vecumā! Ieklausies, ko tās stāvoklis grib tev pateikt, jo cilvēka ķermenis, tai skaitā āda, vienmēr cenšas nonākt līdzsvarā un pašatjaunoties. Ieklausies, kas tai varētu pietrūkt, kādēļ ir, piemēram, izjaukts tās mikrobioms, kas ir visas ādas aizsargbarjera? (vairāk bloga ierakstā: https://almaveranaturals.com/2019/11/healthy-skin-microbiome/)
 
Almavera natural skincare visas sastāvdaļas ir rūpīgi izraudzītas un izvēlētas tikai un vienīgi bioloģiski tīras, pēc iespējas bioloģiski sertificētas, auksti spiestas, nerafinētas, ķīmiski neapstrādātas, vislabākajam efektam no augiem un pēc iespējas tuvāk pašiem eļļu ievācējiem un ražotājiem. Godīgas tirdzniecības un ilgtspējības priekšnosacījumi ir vieni no galvenajiem nosacījumiem izejvielu izvēlē.
 
_______________________________
Almavera natural skincare nesniedz ārsta padomus un nepretendē uz profesionāla ādas kopšanas speciālista ieteikumiem un nenoliedz to procedūras, kas dažkārt ir nepieciešamas, bet dalās ar daudziem pētījumiem un sevis pašas ādas problemātikas risinājuma rezultātiem, ādas stāvokļa, ādas veselības un skaistuma ievērojamas uzlabošanās risinājumiem, kas balstīti tūkstošiem gadu pielietotās augu zināšanās. Zināšanas par augiem un to holistisko iedarbību uz ādu nepārtraukti tiek papildinātas dažādās profesionāļu apmācībās.
 

Privacy notice

We use cookies to remember you preferences, measure effectiveness of our campaigns. and analyse depersonalised data to improve performance of our site. By choosing “Accept”, you consent to the use of cookies.